Ningbo Qixin Technology Co, Ltd on kõrgtehnoloogiline eraettevõtja, mis tegeleb tööstuslike metallimaterjalide töötlemisega, meie ettevõttel on investeeringute kogusumma 61 miljonit RMB, asutatud 2000. aastal, tööstushoone pindala on üle 50 000 ruutmeetri. Asub Ninghai linnas, Ningbo linnas, Zhejiangi provintsis, Hiinas, mugava transpordiühendusega, vaid 70 kilomeetri kaugusel Ningbo sadamast. Qixin on tootja, kes on pühendunud projekteerimisele, uurimis- ja arendustegevusele, tootmisele, paigaldamisele, käitamisele ettevõttes, ja sellel on märkimisväärne tööstusliku ahela eelis.

Qixin on originaalseadmete tootja, kes keskendub metallitootmisele, pakkudes kohandatud lehtmetallist osi, stantsimisosi, laserlõikamisteenuseid, HighPrecision CNC mehaanilisi osi,Lehtmetallide valmistamine ja hooldus.Teenused, mis põhinevad klientide joonistel ja kujundustel. Vastavalt klientide vajadustele saab valmistada mitmesuguseid metalltooteid.

Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti, 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmetestid. Meil on professionaalid, kes juhivad meeskonda, nad pööravad tähelepanu iga tellimuse tootmistsüklile, uuendavad kauba eksporti ja importi ning teatavad protsessist õigeaegselt kliendile. Range järelevalve igal sammul, et tagada kohaletoimetamise aeg.

Meie ettevõte on pühendunud lehtmetalli töötlevale tööstusele, järgib arengupoliitikat, mis on "inimestele orienteeritud, teaduse ja tehnoloogia juhtiv, kvaliteet kõigepealt, kuulsa kaubamärgi poole püüdlemine", "kõige usaldusväärsemate toodetega, parima teenindusega" ja töötab kogu südamest kõik sektorid loovad tulevikku.

Kõik teie ideed, kujundused, prototüübid või näidised teeme ära. Lugupidamisega tervitame sõpru üle kogu maailma, et külastada meie ettevõtet ja teha meiega koostööd pikaajalise vastastikuse kasu alusel. Tere tulemast pakkuma oma joonistega kodade tellimust! Joonise saate meile saata PDF, CAD, STEPetc kujul. Fail.