Busside varjupaik

Meie peamiste toodete hulka kuuluvad kõrgekvaliteediline välireklaamibusside varjualune koos valguskastiga, reklaami prügikastid, prügikaste, liiklusmärgid. Ettevõtte vertikaalne struktuur pakub oma klientidele ühekordse teeninduse lahendust, pakkudes teenuseid disainikontseptsioonidest ja tehnoloogilistest võimalustest+tootmine+paigaldamine ja kiire müügijärgne teenindus.
Meie välireklaamide varjupaiga eelised
1. Lihtne ja uudne välimus - standardse kombineeritud disaini vastuvõtmine - paindlik, et reguleerida bussi varjualuse pikkust ja reisijate mahutavust.
2. Kõrgekvaliteedilised materjalid, tsingitud terasest selgroog ja 6063 riiklikult sertifitseeritud alumiiniumist valguskast, on stabiilne ja vastupidav.
3. See on kohaldatav kohalike toiteallikate või päikeseenergia toiteallikate suhtes.
3. Taotlus: lennujaam, jaam, metroo, metroo, supermarket, kaubanduskeskus, näitus ... jne.
4. Välisreklaamibusside varjupaik on hea reklaamivahend, kuna see pakub teenust ootel bussile, näidates samal ajal reklaami. Sellega võib kaasas olla LED -valguskast, plakatiraam või LCD. Seda saab kohandada disaini ja suurusega.
Olete teretulnud ostma Ningbo Qixinilt kohandatud Busside varjupaik. Oleme üks OEM -i või ODM -i Busside varjupaik tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti ja 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmekontrollid. Seetõttu peavad meie tooted olema stiilse kvaliteediga, nii et saate julgelt osta. Meil on oma tehas, tööstusettevõtte pindala on üle 50 000 ruutmeetri, seega saame kindlasti teie ostetud tooted õigeaegselt kohale toimetada. Kui olete huvitatud meie toodete tundmaõppimisest, võin teile pakkuda hinnakirja ja me anname teile odava hinna. Meie tooted on uusimad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad ning ootame teiega koostööd.