Tulekahju

Kasutage seda kaasaskantavat matkatulekambrit, et hoida sooja igal ajal ja igal pool. See on vastupidavast roostevabast, tasasest pakendist ning kerge ja kompaktne. Võib -olla on teie vana tulekahju naeruväärselt raske või mahukas või on see üks neist õrnadest, mis lihtsalt ei kesta vahemaad. kõik, mis on väiksem kui 316 roostevaba, roostetab kuude jooksul ära või on lihtsalt liiga raske, et sellega vaeva näha. Siis on aeg end täiendada ja oma elu lihtsamaks muuta.
Fire pit on nutikas segu nutikast disainist, mis tagab teisaldatavuse ja tugevuse. Valmistatud kvaliteetsest 316-klassi roostevabast terasest, see on kerge ja kompaktne, kuid vastupidav välistingimustes ja soolases keskkonnas. Samuti ei võta jahtumine aega, kui teil on kiire laagri pakkimine ja minek.
Pakkides kuni 3 cm paksuseks, mahub see kenasti lõuendiga kaasaskantavasse kotti, muutes selle hõlpsamini autosse või kaubikusse pakitavaks. Tulekahjuauk koosneb neljast osast ja selle saab kokku panna mõne minutiga - nii lihtne on isegi 5 -aastane laps selle välja mõelda. Sobib puidu, kuumusehelmeste või puusöe jaoks. Ühendage see oma grilliga, kasutades Patio Kit'i, ja küpsetage oma tulekahju ülaosas.
Olete teretulnud ostma Ningbo Qixinilt kohandatud Tulekahju. Oleme üks OEM -i või ODM -i Tulekahju tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti ja 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmekontrollid. Seetõttu peavad meie tooted olema stiilse kvaliteediga, nii et saate julgelt osta. Meil on oma tehas, tööstusettevõtte pindala on üle 50 000 ruutmeetri, seega saame kindlasti teie ostetud tooted õigeaegselt kohale toimetada. Kui olete huvitatud meie toodete tundmaõppimisest, võin teile pakkuda hinnakirja ja me anname teile odava hinna. Meie tooted on uusimad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad ning ootame teiega koostööd.