Kaldteede laadimine

Kasutame kõrge tugevusega alumiiniummaterjale, millel on kõrge tõmbetugevus ja survetugevus. Laadimisrambid on kergekaalulised, korrosioonikindlad ja kauakestvad.
Kaaned takistavad kasutajatel käitlemise ajal pigistamist. Katte värvi saab kohandada.
Laadimisrambid on ühendatud 304 roostevabast terasest kruviga. Mugav kokkupanek ja lahtivõtmine. Antud pikkuse piires saab ise vajaliku pikkusega kokku panna.
Laadimisrambi kinnitusplaadi saab kinnitada vastavalt koha tingimustele. Vältige kaldtee libisemist kõndimise ajal. Laadimisrampi paneel on kujundatud ebaühtlaseks. Vähendage kaldtee pinda, et suurendada survet jalatallale, suurendada hõõrdumist, vältida libisemist.
Olete teretulnud ostma Ningbo Qixinilt kohandatud Kaldteede laadimine. Oleme üks OEM -i või ODM -i Kaldteede laadimine tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti ja 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmekontrollid. Seetõttu peavad meie tooted olema stiilse kvaliteediga, nii et saate julgelt osta. Meil on oma tehas, tööstusettevõtte pindala on üle 50 000 ruutmeetri, seega saame kindlasti teie ostetud tooted õigeaegselt kohale toimetada. Kui olete huvitatud meie toodete tundmaõppimisest, võin teile pakkuda hinnakirja ja me anname teile odava hinna. Meie tooted on uusimad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad ning ootame teiega koostööd.