Metallist kast ja ümbris

Meie metallkarbi ja korpusekappide seeriaid müüakse hästi kodus ja välismaal. Meil ​​on mitut tüüpi korpusi ning saame pakkuda ka OEM- ja ODM -teenust. Usaldage meid, et teeme oma osa teie ajakava järgi teie eelarve jaoks. Pakkumise tegemiseks palun saatke oma elektriline metallist korpus.
Selle suurepärane materjal roostevabast terasest 205/304/316L, külmvaltsitud teras pikendas oluliselt ka toote eluiga. Kapi paksus on 1,0-1,5 mm. Metallkasti ja metallkapi pinnatöötlus võib valida põhivärvi, traadi tõmbamise, poleerimise, liiva puhumine ... Kõik meie tooted on valmistatud maailma täiustatud seadmete ja oskustööliste poolt. See annab meie kvaliteedile ja tõhususele suurepärase garantii.
Metallkarbi ja korpuse kappi saab kohandada erinevate materjalidega, lisada saab kinnitusplaati, avada auke vastavalt konkreetsele otstarbele, võtta vastu suure täpsusega tihendusrõngas, veekindel, turvavöö, kolmeastmeline kõrge turvalukuga ukselukk.
Olete teretulnud ostma Ningbo Qixinilt kohandatud Metallist kast ja ümbris. Oleme üks OEM -i või ODM -i Metallist kast ja ümbris tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti ja 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmekontrollid. Seetõttu peavad meie tooted olema stiilse kvaliteediga, nii et saate julgelt osta. Meil on oma tehas, tööstusettevõtte pindala on üle 50 000 ruutmeetri, seega saame kindlasti teie ostetud tooted õigeaegselt kohale toimetada. Kui olete huvitatud meie toodete tundmaõppimisest, võin teile pakkuda hinnakirja ja me anname teile odava hinna. Meie tooted on uusimad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad ning ootame teiega koostööd.