OEM/ODM lehtmetalli valmistamine

Ningbo Qixin on ettevõte, mis on spetsialiseerunud OEM/ODM lehtmetalli valmistamisele. See toodab peamiselt OED- ja ODM -tooteid vastavalt kliendi vajadustele. Tegeleme peamiselt terase, roostevaba terase, vase, alumiiniumi ja tsingisulamist toodete valamise, sepistamise, stantsimise ja töötlemisega. .
OEM/ODM lehtmetalli tootmise rakendusvaldkonnad hõlmavad: naftakeemia-, inseneri-, meretööstuse valandid: näiteks tiivik, pump, klapp, põranda äravool, äärik; Jõuülekande masinate osad; Köögi- ja toiduainetööstuse valandid; Autoosad; Põllumajandusmasinate osad jne .
Meie ettevõte investeerib kokku 61 miljonit RMB, asutatud 2000. aastal, tööstushoone pindala on üle 50 000 ruutmeetri. Asub Ninghai linnas, Ningbo linnas, Zhejiangi provintsis, Hiinas, mugava transpordiühendusega, vaid 70 kilomeetri kaugusel Ningbo sadamast.

Olete teretulnud ostma Ningbo Qixinilt kohandatud OEM/ODM lehtmetalli valmistamine. Oleme üks OEM -i või ODM -i OEM/ODM lehtmetalli valmistamine tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti ja 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmekontrollid. Seetõttu peavad meie tooted olema stiilse kvaliteediga, nii et saate julgelt osta. Meil on oma tehas, tööstusettevõtte pindala on üle 50 000 ruutmeetri, seega saame kindlasti teie ostetud tooted õigeaegselt kohale toimetada. Kui olete huvitatud meie toodete tundmaõppimisest, võin teile pakkuda hinnakirja ja me anname teile odava hinna. Meie tooted on uusimad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad ning ootame teiega koostööd.