Tööriistakastid

Alumiiniumist tööriistakastid on parim täiendus iga töömehe inventarile. See kast on võimsalt ehitatud ja talub ka kõige karmimaid tingimusi. Valmistatud vastu pidama Austraalia ametite nõudlikule töökeskkonnale. Kõik õmblused on optimaalse vastupidavuse tagamiseks täielikult keevitatud. Turvalisuse tagavad esmaklassilised roostevabast terasest tagumised hinged ja T-LOCK süsteem. Ilmastikukaitse on tagatud tugeva kummist voodri ja tihedalt kinnitatud lukukorkidega. Valmistatud kaubanduslikust alumiiniumist kontrollplaadist.
Alumiiniumisulamist tööriistakarbid on valmistatud täielikult alumiiniumisulamist materjalist, kerge kaal, tugev kandevõime, ilus välimus ja mõistlik disain. Alumiiniumisulamist tööriistakasti ainulaadsete omaduste tõttu muutub tehnoloogiline sisu üha kõrgemaks, mis kaitseb paremini toote transportimist ja kasutamist. See on ideaalne kast erinevate tipptoodete jaoks.
Kergeid alumiiniumist tööriistakaste saab ideaalselt paigaldada pikapidele, haagistele, pumbaautodele jne, et hoida mitmesuguseid tööriistu, nagu laadimis- ja mahalaadimistööriistad, puitlauad, turvaketid, tungrauad, mutrivõtmed, varesed ja isegi puhkus. Matkatarbed.
Olete teretulnud ostma Ningbo Qixinilt kohandatud Tööriistakastid. Oleme üks OEM -i või ODM -i Tööriistakastid tootjaid ja tarnijaid Hiinas. Riikliku kõrgtehnoloogiaettevõttena on ettevõttel kogunenud 79 patenti ja 12 tarkvara autoriõigust, millest 8 on läbinud riiklikud võtmekontrollid. Seetõttu peavad meie tooted olema stiilse kvaliteediga, nii et saate julgelt osta. Meil on oma tehas, tööstusettevõtte pindala on üle 50 000 ruutmeetri, seega saame kindlasti teie ostetud tooted õigeaegselt kohale toimetada. Kui olete huvitatud meie toodete tundmaõppimisest, võin teile pakkuda hinnakirja ja me anname teile odava hinna. Meie tooted on uusimad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad ning ootame teiega koostööd.